Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
XHvězdy českého ICT

Ojedinělý výroční speciál zaměřený na úspěšné firmy, osoby a události uplynulých let, které výrazně zazářily na českém nebo dokonce světovém nebi. Představujeme tuzemské IT společnosti, i zahraniční firmy se silným lokálním zastoupením, které se mohly pochlubit mimořádnými úspěchy. Firmy, které si na našem, nebo světovém trhu vydobyly pevné postavení špičkového hráče a solidního partnera.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
Čtvrtstoletí českého IT

Unikátní publikace vydavatelství IDG Czech Republic, která podrobně mapuje 25 let existence českého trhu s informačními a telekomunikačními technologiemi. Stáhněte si výpravnou a objemnou publikaci plnou zajímavých článků a informací.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
Zálohování a obnova po havárii 2016

Obnova po havárii a nepřetržitý provoz mohou být nejdůležitější odpovědností IT. Klíčem k úspěchu je vytvořit společnými silami chytré zásady a poté nasadit odpovídající technologie. Jste připraveni na správné zálohování a obnovu dat?

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
TOP 30 IT osobností

Už po čtvrté přinášíme další třicítku významných českých osobností ze světa IT. Letošní novinkou je otevření ankety slovenským kolegům.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
Cloudová integrace 2015

Využití cloudových služeb se v podnikovém prostředí stále zvyšuje. Aby nešlo jen o osamělá řešení bez návaznosti na další informační systémy či služby (jak tomu často bývá), je vhodné zajistit jejich vhodnou integraci. Jaké jsou v této oblasti základní pilíře implementace, jak vypadají osvědčené postupy, na co myslet při strategickém plánování a co vám může přinést přístup označovaný jako iPaaS? 

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
IT ve zdravotnictví 2015

IT hraje ve zdravotnictví nesmírně důležitou roli a šéfové IT si musejí více než jinde získat podporu od vedoucích pracovníků i samotného lékařského personálu. Naše nová publikace ukazuje, jak takovou podporu získat, jaké jsou nejžádanější dovednosti pro IT v sektoru zdravotnictví či jak mohou zdravotnické organizace využít IT provozované jako služba. A jaký je vlastně současný stav IT v českém zdravotnictví?

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF