Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
XIT ve zdravotnictví 2015

IT hraje ve zdravotnictví nesmírně důležitou roli a šéfové IT si musejí více než jinde získat podporu od vedoucích pracovníků i samotného lékařského personálu. Naše nová publikace ukazuje, jak takovou podporu získat, jaké jsou nejžádanější dovednosti pro IT v sektoru zdravotnictví či jak mohou zdravotnické organizace využít IT provozované jako služba. A jaký je vlastně současný stav IT v českém zdravotnictví?

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
Big data 2015

Chcete vědět, kam míří současná big data, jaké jsou obvyklé chyby při přípravě big dat nebo jiných cloudových projektů? Zajímá vás, proč se marketéři spoléhají na prediktivní analýzy a jak vytěžit z big dat co nejvíce?

Vše zjistíte v našem speciálu Big data 2015.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
Zálohování a obnova po havárii 2015

Obnova po havárii a nepřetržitý provoz mohou být nejdůležitější odpovědností IT. Klíčem k úspěchu je vytvořit společnými silami chytré zásady a poté nasadit odpovídající technologie. Jste připraveni na správné zálohování a obnovu dat?

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
Přehled IT Služeb v ČR 2015

Hubené roky IT služeb skončí příští rok.

Cloud computing transformuje segment IT služeb.
Děje se tak možná pomaleji, než ještě před několika lety
analytici předpovídali.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
Outsourcing & Cloud

Příklon zákazníků k insourcingu, in-house integrace IT služeb a občasná nezbytnost si své zákazníky vychovávat jsou důležitými výzvami současnosti, které stojí před poskytovateli outsourcingových služeb. Zjistěte, jak se neztratit v sourcingové konkurenci.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
TOP 30 IT osobností

Stáhněte si přílohu TOP 30 IT osobností

Již po třetí přinášíme další třicítku významných českých osobností ze světa IT, které podle nás stojí za povšimnutí a inspiraci. Obzvláště nás těší, že se letos do projektu zařadila řada žen. Na nominaci osobností se podíleli také naši čtenáři, kteří mohli pro jednotlivé osobnosti hlasovat nebo nominovat svou vlastní.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF