Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
XPřehled IT Služeb v ČR 2015

Hubené roky IT služeb skončí příští rok.

Cloud computing transformuje segment IT služeb.
Děje se tak možná pomaleji, než ještě před několika lety
analytici předpovídali.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
Outsourcing & Cloud

Příklon zákazníků k insourcingu, in-house integrace IT služeb a občasná nezbytnost si své zákazníky vychovávat jsou důležitými výzvami současnosti, které stojí před poskytovateli outsourcingových služeb. Zjistěte, jak se neztratit v sourcingové konkurenci.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
TOP 30 IT osobností

Stáhněte si přílohu TOP 30 IT osobností

Již po třetí přinášíme další třicítku významných českých osobností ze světa IT, které podle nás stojí za povšimnutí a inspiraci. Obzvláště nás těší, že se letos do projektu zařadila řada žen. Na nominaci osobností se podíleli také naši čtenáři, kteří mohli pro jednotlivé osobnosti hlasovat nebo nominovat svou vlastní.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
Systémová integrace a řízení IT 2014

Stáhněte si přílohu Systémová integrace a řízení IT 2014

Zjistěte, jaké jsou nové trendy v oblasti systémové integrace a jak řízení IT ovlivňuje konkurenceschopnost. V rozsáhlé příloze se také dozvíte, jaká je praktická použitelnost aktuálních verzí ITIL, ISO/IEC 20000 a také COBIT.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
IT ve zdravotnictví 2014

Stáhněte si přílohu IT ve zdravotnictví

Rozsáhlá příloha magazínu Computerworld IT ve zdravotnictví se do hloubky věnuje problematice informačních technologií v segmentu zdravotnictví. Hlavními tématy přílohy jsou zejména změny ve zdravotnictví pod vlivem telemedicíny, cloudové technologie a důvěryhodnost v medicínském prostředí a také přehled devatenácti vlivných dodavatelů IT pro zdravotnictví. 

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF
Big data 2014 - pro efektivnější byznys

V současnosti je běžnou součástí naší kultury zdravý životní styl. Většina lidí se více či méně snaží žít zdravě a být v kondici, protože se pak cítí lépe, dokáže snadněji vykonávat každodenní činnost a ví, že se v budoucnu vyhne mnohým problémům. A s big daty je to podobné. I zde totiž platí, že díky tomu lidé, komerční společnosti či jiné instituce získají více informací nebo jakoukoli jinou užitnou hodnotu, kterou budou schopny využít pro plnění svých cílů.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF