Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X



Konzumerizace firemního IT

Stáhněte si přílohu Konzumerizace firemního IT - Podniková mobilita bez kompromisů

Mobilní technologie se staly součástí firemního IT – ať už se souhlasem podnikového IT oddělení, nebo bez něho. V našem speciálním vydání přinášíme návod, jak zvládnout proces módně označovaný jako enterprise mobility management, seznámíte se s vhodnými metodami, jak chránit mobilní přístroje, poradíme vám i to, jak zamezit využívaní stínového IT, které se v souvislosti s mobily v poslední době mocně rozrostlo, a také se zaměříme na změny ve firemní technické podpoře v souvislosti s využíváním BYOD.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF

 




TOP 30 IT osobností

Stáhněte si přílohu TOP 30 IT osobností

Po úspěchu první edice přílohy jsme se rozhodli tento ojedinělý projekt zopakovat. Dali jsme dohromady další třicítku významných českých osobností ze světa IT, které podle nás stojí za povšimnutí. Věříme, že jsme zvolili vyvážený mix mezi "zasloužilci" a "mladou krví", obzvlášť s přihlédnutím k jejich letošnímu vystupování či nesporným úspěchům.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF

 




IT ve zdravotnictví

Stáhněte si přílohu IT ve zdravotnictví

Rozsáhlá příloha magazínu Computerworld IT ve zdravotnictví se do hloubky věnuje problematice informačních technologií v segmentu zdravotnictví. Dominantním tématem je Národní plán rozvoje e-healthu, ale dotýká se také specifik výpočetního prostředí ve zdravotnických zařízeních a nezapomíná ani na úskalí kolem populárního konceptu BYOD, což je v oblasti zdravotnictví citlivé téma.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF

 




Business Intelligence a datová analytika

Stáhněte si přílohu Business Intelligence a datová analytika

Podpora business intelligence (BI) či datové analytiky patří dlouhodobě mezi nejvyšší priority firemních šéfů IT – bez obchodních analýz totiž dnes přežije jen málokterý podnik. V této příloze přinášíme návod, jak můžete sofistikované rozbory dat ve svých firmách využít a jak při jejich implementaci nedělat chyby. Ukážeme vám i příklady známých organizací, které pomocí pokročilé BI výrazně zlepšily svou konkurenceschopnost na trhu. 

 

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF

 




Linuxový poštovní server aneb Sendmail

Linux se sice dlouhodobě neprosazuje na desktopu, na serverech však dominuje jako snadno dostupný a robustní firewall nebo poštovní a webový server. A právě tomuto tématu se věnuje elektronická kniha v edici Computerworldu s názvem Linuxový poštovní server aneb Sendmail. Čtenáři se dozvědí, jak ve firmě vytvořit a také spravovat skutečně dobře fungující poštovní server. Publikaci napsal odborník na Linux Jan Povolný.

 

Knihu dostupnou ve formátech epub a mobi vám přinášíme ve spolupráci se společností eReading.

Dostupná je po přihlášení na adrese www.ereading.cz/cs/periodika/computerworld.




Big data 2013 - Neztraťte se v záplavě dat

V oblasti správy velkých objemů dat i pokročilých analýz nás v následujících měsících a letech čeká obrovský kvalitativní skok. Je jen na nás, zda se dokážeme včas přizpůsobit. I k tomu, jak věříme, může přispět publikace "Big data 2013 - Neztraťte se v záplavě dat", která vás s mnohými taji nových technologií práce s objemnými daty seznámí.

Stáhnout kompletní publikaci ve formátu PDF